Єлізавета Ліпітюк

Єлізавета Ліпітюк

Заслужена артистка України (2009)

Закінчила у 2002 році Національну музичну академію імені П.І.Чайковського (клас професора, народної артистки України Діани Петриненко). Лауреат Міжнародного і Національного конкурсів (1997-1998).

З 1999 року - солістка Київського театру оперети.
З 2001 року працює солісткою-вокалісткою Національної філармонії України, а також виступає із концертними програмами старовинної музики у Національному будинку органної та камерної музики України, концертує із сольними програмами старовинної, класичної і сучасної музики.

У її репертуарі - українські народні пісні, романси. У 151-му і 152-му сезонах на сцені Колонного залу імені М.В. Лисенка із співаком С. Бортником і піаністом В.Полянським представила цикл концертів "Американські спіричуелси і пісні з мюзиклів". 4 березня 2017 року в прем’єрі містерії в ритмі танго "Марія. Tangus dei" (за мотивами оперіти А. П’яццолли "Марія з Бунос-Айреса") Є. Ліпітюк виконала головну роль.
В оперному репертуарі - арії В.А. Моцарта "Весілля Фігаро" (Сюзанна), М.Римського-Корсакова "Царева наречена" (Марфа), Й. Штрауса "Летюча миша" (Адель), Дж. Россіні "Севільський цирульник" (Розіна), В.А. Моцарта "Чарівна флейта" (Цариця ночі), Д. Бортнянського "Сокіл" (Марина) та інші.

Відео-матеріал: Єлізавета Ліпітюк співає дует з мецо-сопрано Ольгою Табуліною (Колонний зал ім. Лисенка, 24 лютого 2011 року)Найближчі події