Абонемент №6: Еммануель Чкнаворян (скрипка) Австрія
Абонемент №6: Еммануель Чкнаворян (скрипка) Австрія

07-03-2019 19:00

Еммануель Чкнаворян – один з найяскравіших скрипалів свого покоління. Всесвітнє визнання отримав після успішного виступу на Міжнародному конкурсі імені Яна Сібеліуса у Фінляндії, де отримав II премію та спеціальний приз за найкращу інтерпретацію Скрипкового концерту Сібеліуса.

Народився 1995 року у Відні, у музичній родині з вірменським корінням. Заняття на скрипці розпочав у віці 5 років, а вже у 7 дебютував на сцені з оркестром. Закінчив Вищу Школу Музики та Університет виконавських мистецтв у Відні в класі професора Герхарда Шульца.

Співпрацював з провідними оркестрами Австрії та інших європейських країн, серед яких – Віденський симфонічний, оркестри Віденського, Франкфуртського, Фінського радіо, Філармонічний оркестр Хельсінкі, «Камерата Зальцбург», Мюнхенський камерний оркестр та інші.

Від 2017 року музикант веде також власну радіопередачу “TheClassic-Tjek” на австрійському «Радіо Классік».

Еммануель Чкнаворян грає на скрипці роботи Антоніо Страдіварі.

У київському концерті Еммануель Чкнаворян виконає ре-мажорний скрипковий концерт Йоганнеса Брамса у супроводі Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України (диригент - Віталій Протасов).

Абонемент № 6 – «МУЗИКА ДЛЯ СТРУННИХ»

ЕММАНУЕЛЬ ЧКНАВОРЯН (скрипка) Австрія

Академічний симфонічний оркестр

Національної філармонії України

Диригент – ВІТАЛІЙ ПРОТАСОВ

Програма:

Й. Брамс – Концерт для скрипки з оркестром ре мажор, тв. 77

Д. Шостакович – Симфонія № 9 мі-бемоль мажор, тв. 70

Вартість квитків: 80 грн - 400 грн

Найближчі події