Playbill

Playbill

XMAS LATIN JAZZ! Київський квартет саксофоністів 19:00 ЗАПРОШЕННЯ ДО ТАНЦЮ. Симфонічний оркестр Національної філармонії України, диригент–Р.КОФМАН 19:00 «Урочисте святкування Різдва» Національний духовий оркестр України 19:00 (Біла зала) "Різдвяний настрій". Сольний концерт Л.Ткач(сопрано) 19:00 Різдвяні музичні зустрічі 12:00 Абонемент " 9: Кларнет, фагот, саксофон 15:00 Дует солістів Національної філармонії України: ГЕРМАН САФОНОВ (скрипка), ОЛЕНА СТРОГАН (фортепіано) 19:00 Абонемент № 7: «SCHUBERT GALA» В.НОВИКОВ, Н.САРІПОВА 19:00 «Нововіденський бал». Камерний ансамбль «АРТЕХАТТА». Солістка – М.КОТОРОВИЧ 19:00 Київський камерний оркестр: Й.Гайдн - Симфонія «Прощальна» 19:00 РІЗДВЯНА ФЕЄРІЯ ШТРАУСА. Національний президентський оркестр 19:00 «Ніч перед Різдвом» ЯРОСЛАВА РУДЕНКО (народний спів) 19:00 Зимова містерія «Коляда». Театр українського фольклору «Берегиня» 19:00 «Джазові теми з імпровізацією» Авторський концерт НЕОНІЛИ ЛАГОДЮК (фортепіано) 19:00 "Христос народився". Вечір дуетів: Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) і Валентина Матюшенко(сопрано). Концертмейстер Н. Афанасьєва 19:00 «Різдво у стилі джазу» Національний духовий оркестр Україн 19:00 РОМАН ЛОПАТИНСЬКИЙ (фортепіано) 19:00 Різдвяний концерт: Фольклорний ансамбль «Божичі» 19:00 Симфонічний оркестр Національної філармонії України. Соліст–КОСТЯНТИН ТОВСТУХА (фортепіано) 19:00 „Різдво-2017” Чоловіча хорова капела імені Л.Ревуцького 19:00 Абонемент № 6 – «СКРИПКОВА МУЗИКА» АРКАДІЙ ВИНОКУРОВ (Австрія). Партія фортепіано – ІННА ПОРОШИНА 19:00 Національний симфонічний оркестр України. Соліст–ОЛЕКСІЙ ГРИНЮК (фортепіано) Велика Британія 19:00 Різдвяний джазовий концерт «HENRY MANCINI» ІНЕСА ІВАНИЦЬКА “JAZZ City Band” 19:00 АННА ГАВРИЛЕЦЬ – БАРБІВСЬКА КОЛЯДА, Національна капела України «Думка» 19:00 «Вечори на Водохреще» Творчі колективи і солісти Київського інституту музики імені Р.М.Глієра 19:00 В.А.МОЦАРТ–ДИРЕКТОР ТЕАТРУ (опера-зингшпіль). Національний ансамбль солістів «Київська камерата» та солісти філармонії 19:00 ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ. Національна капела бандуристів України імені Г.І. Майбороди 19:00 Галицький академічний камерний хор 19:00 СПОГАДИ ПРО БІТЛЗ: Національний духовий оркестр України. Солісти – В.КОСТЕНКО (вокал), Р.ЗАЙЦЕВ (саксофон) 19:00 Абонемент № 10 Симфонічного оркестру Національної філармонії України. Диригент–МИКОЛА ДЯДЮРА «ВІДЛУННЯ ГАЙДНА» 19:00 ПЕТРО ЧАЙКОВСЬКИЙ. Симфонічний оркестр Українського радіо, солістка–БОГДАНА ПІВНЕНКО (скрипка) 19:00 «ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ» ОЛЕНА ЗАХАРЕВИЧ (художнє слово) 19:00 Концерт циклу «Наш сучасник Бах» (Бах & Станкович) Київський камерний оркестр, солістка–Б.СТЕЛЬМАШЕНКО (флейта) 19:00 (Біла зала) Сольний концерт РОМАНА СМОЛЯРА(бас). Концертмейстер - Н. Афанасьєва 19:00 Абонемент № 7: ЛУКАС ГЕНЮШАС (Литва). Симфонічний оркестр Національної філармонії України, диригент – РОМАН КОФМАН 19:00 (МАЛИЙ ЗАЛ) Сольний концерт заслуженого артиста України І.Чайченка (баритон) 19:00 Д.Шостакович. Симфонічний оркестр Національної філармонії України, диригент – ВІТАЛІЙ ПРОТАСОВ. Соліст–ВАЛЕРІЙ СОКОЛОВ (скрипка) 19:00 НІКОЛО ПАГАНІНІ. Національний ансамбль солістів «Київська камерата», диригент–ВАЛЕРІЙ МАТЮХІН. 19:00 "Kiev Soloists" Conductor: Kyrylo Karabyts 19:00 Ensemble "Dnipro" 19:00 National Academic Choir of Ukraine «Dumka» 19:00 Kiev Chamber Orchestra Conductor: Nicolas Krauze (France) 19:00 Antoniy Barishevsky (piano) 19:00 АСТОР П'ЯЦЦОЛЛА. Київський квартет саксофоністів, керівник – ЮРІЙ ВАСИЛЕВИЧ 19:00 Valentine's Day 19:00 Subscription No. 10 19:00 ROMANCE EVENING 19:00 Kyiv Soloists 19:00 Mozart - REQUIEM 19:00 Ensemble Nouvelle Philharmonie 19:00 VIVALDI – PIAZZOLLA 19:00 Instrumental Theatre of Myroslava Kotorovich 19:00 "Sounds of Inspiration" 19:00 Frank Sinatra 19:00 «SI GRAPU L’OCCHI» 19:00 КИЇВ – NEW YORK 19:00 Subscription No. 7 19:00 (Будинок актора) "Вечір камерної музики". Виконавці - ГЕРМАН САФОНОВ(скрипка), ОЛЕНА СТРОГАН(фортепіано) 19:00 Subscription No.6 19:00 (Біла зала) Спіричуелси, арії і пісні з американських мюзиклів у виконанні ЄЛІЗАВЕТИ ЛІПІТЮК(сопрано) та СЕРГІЯ БОРТНИКА(тенор) 19:00 (Біла зала)"Вечір вокальної музики" АНДРІЙ МАСЛАКОВ(бас-баритон) 19:00 «KYIV ACCORDION FEST» 19:00 Inna Poroshyna performs works of Chopin 19:00 "Music named Strauss ...." 19:00 A Concert on the 203rd Anniversary of Shevchenko’s Birth 19:00 Literary and musical composition after poems by Lina Kostenko 19:00 For the first time in Kyiv - Mystery in tango rhythm "MARIA. TANGUS DEI" 19:00 (Lysenko Hall) Kiev Chamber Orchestra Conductor: Mykola Diadiura 19:00 Subscription No. 7 - ¨The Art of Piano Performance JACEK KORTUS (piano), Poland 19:00 Jacek Kortus (piano), Poland 19:00 National chamber Ensemble "Kyiv Soloists" Conductor - Oksana Lyniv 19:00 Symphonic Concert 19:00 "Parade of Young Talent" - Music School No. 28 (Kyiv) 17:00 Johannes Brahms (1833-1897) 19:00 Symphony Orchestra "Philharmonic" 19:00 "Kyiv Piano Duo" 19:00 National UkranianRevutsky Male Choir 19:00 National Orchestra of Folk Instruments of Ukraine, Conductor - Victor Gutsal, Soloist - Femiy Mustafayev (baritone) 19:00 "Children and Music" 17:00 "Three Mozarts" 19:00 "Elite Evenings of Chamber Music by Evgenia Basalaeva" 19:00 Symphonic Concert - Gary Hoffman (cello), Roman Kofman (conductor) 19:00 "ITALIA: AD OVO" 19:00 Subscription No. 10 of the Symphony Orchestra of the National Philharmonic of Ukraine 19:00 Voice of Spain: Laura Alonso (soprano) 19:00 Абонемент № 4: КИЇВСЬКА ДИТЯЧА ФІЛАРМОНІЯ "В єднанні муз, у колі друзів..." 12:00 Абонемент № 9: Тромбон, баритон, туба 15:00 Subscription No. 1 "Invitation to the Music" 12:00 Subscription No. 5 "Mykola Lysenko and his contemporaries" 15:00 Subscription No. 11 "Classic Music: this is cool!" 15:30 Subscription No. 2 "History of the Classic Guitar" - Italian Composer Ferdinando Carulli 15:00 Subscription No. 4 "Kyiv Children Philharmonic" 12:00 (White Hall) Andre Mourois - "To an unknown Lady" 19:00 Subscription No. 9 - "National Symphonic Band of Ukraine" 15:00 (White Hall) Concert Series "Teacher and his Students": Olga Rivnyak (violin) 19:00 (White Hall) "French Murals" - Valentina Matiushenko (soprano) 19:00 (White Hall) "The Seasons" - Rizol Bayan Quartet 19:00 (White Hall) Ruslana Yakobinchuk (mezzo-soprano) 19:00 Subscription No. 10 "Symphonic Dimension" 19:00 "Lysenko School invites" 19:00 "Let's my people smile" A. Palamarenko 19:00 Sound of Music: Broadway Walk 19:00 Musicians smile 19:00 "Teacher and his Students": Alla Kashchenko (piano) 19:00 Great Poets in Music: О.Olzhich, O. Telyga 19:00 "Le Grand Tango" 19:00 Hits of the XX Century 19:00 A. Baryshevskii (piano), Conductor - V. Protasov 19:00 "Pearls of the Baroque" 19:00 "Love Prayer" - Iryna Dats (soprano) 19:00 "Our Contemporary Bach" (Bach & Polyova, Rodin) 19:00 Subscription No. 6 "Violin Music" 19:00 Children Arts School No. 2 19:00 Dvorak - "REQUIEM" 19:00 Vivaldi - Piazzolla: Anatolii Bazhenov (violin) 19:00 Choir "Vesnyanka" 19:00 World Classic: THE BEST 19:00 Chamber Ensemble "Kyiv Soloists" 19:00 (White Hall) Vyacheslav Samofalov (bayan) 19:00 Subscription No. 2 History of the Classic Guitar 15:00 Subscription No. 11 "Classic - this is cool!" 15:30 Subscription No. 1 "Invitation to the Music" 12:00 Subscription No. 5: "Mykola Lysenko" 15:00 Subscription No. 9: National Symphonic Band 15:00 Subscription No. 4: "Children Philharmonic" 12:00 Piazolla and Tango: Vyacheslav Samofalov (bayan) 19:00 (Біла зала) Камерний квартет "Джерело" 19:00 (White Hall) SERGIY BORTNYK (tenor) 19:00 XI International Competition for Young Pianists 19:00 "SHAKESPEARE. LOVE AND MUSIC " 19:00 WOLFGANG AMADEUS MOZART 19:00 Mystery in the rhythm of tango "MARIA. TANGUS DEI” 19:00 Girls' choirs "VOGNYK" and "LIEPAITES" 18:00 "MUSIC RETRO OF WORLD WAR II" 19:00 BEETHOVEN, CHOPIN. LYUDMYLA MARTSEVYCH (piano) 19:00 The choir of boys and youth of the National Ukranian Revutsky Male Choir 19:00 MESSIAEN, GOUNOD. Conductor – ROMAN KOFMAN 19:00 "Kyiv Soloists". Conductor - ROMAN REWAKOVICZ 19:00 National Symphony Orchestra of Ukraine 19:00 Jazz concert. AFTER YOU, MR. GERSHWIN! 19:00 "From Piaf to Mathieu" 19:00 New Era Orchestra / Avi Avital (mandolina) 19:00 Cherkassy Ukrainian Folk Choir / BLESSED MY LAND! 19:00 "OUR CONTEMPORARY BACH" 19:00 Mahler, Schoenberg. Conductor – VITALIY PROTASOV 19:00 Symphonic concert. Conductor - ALLIN VLASENKO 19:00 "Kyiv Camerata". Conductor - WOLFGANG GURTLER (Austria) 19:00 "IVAN MYKOLAYCHUK. MOVIES AND MUSIC" 19:00 Evening of Hungarian Music 19:00 "Kyiv Soloists". Conductor – VALERIY SOKOLOV 19:00 MYKOLA DYADYURA, YASUKO OHTANI (violin) Japan 19:00 XI International Competition for Young Pianists 19:00 XI International Competition for Young Pianists 19:00 (WHITE HALL) "Spring Colors" KARINA KONDRASHEVSKA (soprano) 19:00 (WHITE HALL) EVENING OF LYRIC DUETS 19:00 (WHITE HALL) The evening of vocal music. OLGA CHUBAREVA 19:00 (WHITE HALL) «Alma Di Barocco» OLGA TABULINA (mezzo-soprano) 19:00 "BALLAD OF IMMORTALITY". RUSLANA YAKOBINCHUK (mezzo-soprano) 19:00 The evening of vocal duets 19:00 (SMALL HALL) The concert series "Teachers and their students” 19:00 The Duo of Soloists: GERMAN SAFONOV, OLENA STROGAN 19:00 BEETHOVEN. Symphony Orchestra of the NPhU 19:00 "Jazz Band Of Children Only”. Viktor Basiuk Orchestra 19:00 MYKOLA LYSENKO - 175! National Symphonic Band 19:00 Symphony Concert. Conductor - FABRICE GREGORUTTI 19:00 Ravel, Tansman, Rachmaninoff. Symphony Concert 19:00 JAZZ-TIME. Big-band of Presidential Orchestra 19:00 Kyiv Chamber Orchestra. MYKOLA DIADIURA 19:00 Beethoven. OLEG KRYSA, MYKOLA SUK (USA) 19:00 MYKHAYLO STEPANENKO. Jubilee evening 19:00 "BLACK AND WHITE JAZZ". "KyivArtEnsemble" 19:00 OLEG KRYSA. National Symphony Orchestra 19:00 Subscription No. 10. MYKOLA DYADYURA, OLEKSIY GRYNYUK 19:00 NICCOLO PAGANINI. Ensemble "Kyiv Camerata" 19:00 SYMPHONY ORCHESTRA OF UKRAINIAN RADIO 19:00 "JAZZ. THE BEST". Big Band of Oleksiy Vikulov 19:00 "Kyiv Soloists". Conductor - ERKI PEHK 19:00 "MY WAY". VOLODYMYR ZASUKHIN 19:00 Symphonic Concert. Soloist – DENYS SEVERYN 19:00 "SONG COLOURS OF UKRAINE". OKSANA IAROVA (soprano) 19:00 "Frank Sinatra". National Symphonic Band 19:00 Closing of the season. BEETHOVEN - NINTH SYMPHONY 19:00 (SMALL HALL) EVENING OF VOCAL DUETS 19:00 (WHITE HALL)"MUSIC OF MY SOUL". IVAN CHURILOV (Bayan) 19:00 (ACTOR’S HOUSE) "Sing, My Family!". YAROSLAVA RUDENKO (Folk singing) 19:00 (ACTOR’S HOUSE) Recital of ANTONIY BARYSHEVSKY (piano) 19:00 (WHITE HALL) Recital of MARIA VIKHLIAEVA (piano) 19:00 (WHITE HALL) Recital of LIUDMYLA MARTSEVYCH (piano) 19:00 CLASSIC AND JAZZ 19:00 "MEMORIES OF THE PAST" 19:00 "LEGENDS OF ROCK" 19:00 BRAHMS - BEETHOVEN 19:00 "ITALIAN CONCERTO" 19:00 "MEMORIES OF THE PAST" 19:00 "SUPERHEROES" 19:00 VIVALDI - PIAZZOLLA - "SEASONS" 19:00 RODRIGO - CONCERTO "ARANJUEZ" 19:00 "OPERAMANIA" 19:00 "MUSLIM MAGOMAIEV" 19:00 "PROMENADE CONCERT" 19:00 "THE USA SALUTES UKRAINIAN INDEPENDENCE" 19:00 Conductor – OKSANA LYNIV 19:00 MYKOLA DIADIURA. ANTONIY BARYSHEVSKY 19:00 "KYIV SOLOISTS".HUGO TICCIATI (violin) Sweden 19:00 "SYMPHONY OF SOUNDS" 19:00 OPENING OF THE 154TH CONCERT SEASON 19:00 NATIONAL CHAMBER ENSEMBLE «KYIV SOLOISTS» 19:00 «ITALIA FESTIVAL BAROCСO» 19:00 "FROM CLASSICS TO JAZZ" 19:00 EVGEN STANKOVYCH – 75! 19:00 "DNIEPER WEDDING" 19:00 SYMPHONY ORCHESTRA OF THE NATIONAL PHILHARMONIC OF UKRAINE 19:00 NATIONAL ENSEMBLE OF SOLOISTS "KYIV CAMERATA" 19:00 Concert-Show "I AM THE ROMANCE!" 19:00 "CELESTIALS TALK" 19:00 «VIS-À-VIS» 19:00 VALENTYN SYLVESTROV - 80! 19:00 «JAZZ SEASON» 19:00 «AUTUMN IS SO PLEASANT…» 19:00 «ITALIA FESTIVAL BAROCСO» 19:00 "DECLARATION OF LOVE" 19:00 SYMPHONY ORCHESTRA OF THE NATIONAL PHILHARMONIC OF UKRAINE 19:00 IGOR BORKO (tenor) 19:00 "JAZZ IN BLACK AND WHITE " 19:00 MAXIME ZECCHINI (piano) France 19:00 «CONCERT ENCORE» 19:00 "THE SEVEN LAST WORDS OF CHRIST" 19:00 A CONCERT DEDICATED TO THE DEFENDER OF UKRAINE DAY 19:00 KYIV CHAMBER ORCHESTRA 19:00 "PIAZZOLLA AND TANGO" 19:00 CREATIVE EVENING of TYMUR POLIANSKY 19:00 Wagner- Beethoven-Mahler 19:00 NATIONAL PRESIDENTIAL ORCHESTRA 19:00 «Dedication to Franz Liszt» GYÖRGY ORAVECZ (piano) Hungary 19:00 KYIV KOSENKO CHILDREN MUSIC SCHOOL NO. 3 19:00 VALENTYNA MATIUSHENKO (soprano) 19:00 BERLIOZ,BRUCNER.SYMPHONY ORCHESTRA OF THE NATIONAL PHILHARMONIC OF UKRAINE 19:00 Mendelssohn-Mozart-Beethoven 19:00 "WOLFGANG AMADEUS MOZART. FROM CHILD PRODIGY TO GENIUS" 19:00 ENSEMBLE OF FOLK INSTRUMENTS "RIDNI NASPIVY" 19:00 “HITS OF THE XX CENTURY” 19:00 (Біла зала).СЕРГІЙ ГРІНЧЕНКО "Баянне ретро" 19:00 (Біла зала)"Любви старинные туманы". До 125-річчя Марини Цвєтаєвої 19:00 (Біла зала)ФРЕДЕРІК ШОПЕН. Виконує І.Порошина(фортепіано) 19:00 (Харківський будинок вчених) АНДРІЙ ОСТАПЕНКО.Вечір гітарної музики 19:00 WHITE HALL. GUITAR QUARTER "KYIV" 19:00 (Tauvers Gallery) АНТОНІЙ БАРИШЕВСЬКИЙ (фортепіано) 19:00 (Музей Марії Заньковецької)"Тіні забутих предків" ОЛЕНА ЗАХАРЕВИЧ(художнє слово) 15:00 WHITE HALL. RUSLANA YAKOBINCHUK (mezzo-soprano) 19:00 (Галерея "Дукат")Квартет баяністів імені Миколи Різоля 19:30 MIKHAIL YANOVITSKY (piano), USA 19:00 JERUSALEM QUARTET 19:00 ACADEMIC SYMPHONIC BAND OF UKRAINE 19:00 ENSEMBLE "ARTEHATTA". "TO MUSIC OF VIVALDI" 19:00 (Малий зал)"Від мадригалу до романсу"СВЯТОСЛАВ ПІКУЛЬСЬКИЙ(тенор) 19:00 NATIONAL MAYBORODA BANDURISTS CHOIR OF UKRAINE 19:00 STRING QUARTET «NOTABENE» 19:00 "SHADOWS OF FORGOTTEN ANCESTORS" 19:00 KYIV ZHUKOVSKY CHILDREN'S ARTS SCHOOL NO. 6 18:00 ROMAN KOFMAN, GIDON KREMER (violin) 19:00 Avdiyevsky Institute of Arts 19:00 SYMPHONY ORCHESTRA OF THE ZAPORIZHZHYA 19:00 SHOSTAKOVICH CHILDREN'S MUSIC SCHOOL NO. 4 18:00 PETER TCHAIKOVSKY KYIV CHAMBER ORCHESTRA 19:00 Day of Dignity and Freedom 19:00 VIKTOR RUD (baritone) Germany 19:00 VALERIY SOKOLOV (violin), GARY HOFFMAN (cello) USA 19:00 Rodin – “REQUIEM”. Conductor - ROMAN KOFMAN 19:00 Choir Holiday. Girls' Choir "Vohnyk" 19:00 BACH, HAYDN. KYIV YOUTH ORCHESTRA 19:00 Composer YURIY SHEVCHENKO. Author concert 19:00 «ELLA». ІНЕССА ІВАНИЦЬКА (вокал) 19:00 Subscription No.6 YAN LEVIONNOIS (cello) GUILLAUME VINCENT (Piano) France 19:00 Subscription No.7 BORIS BLOCH (Germany) 19:00 ІНГРІД ФУДЗІКО ХЕМІНГ(фортепіано)Японія 19:00 WHITE HALL. Tetyana ANDRIEVSKA (piano) 19:00 WHITE HALL. VALENTYNA MATYUSHENKO (soprano) 19:00 (Галерея "Дукат")"Осінні мелодії".КАРИНА КОНДРАШЕВСЬКА(сопрано) 19:30 WHITE HALL. MARIA VIKHLYAEVA (piano) 19:00 (Біла зала)"В коханні все життя".ЄЛІЗАВЕТА ЛІПІТЮК(сопрано), ОЛЬГА ТАБУЛІНА(мецо-сопрано) 19:00 (Музей Марії Заньковецької)ЄЛІЗАВЕТА ЛІПІТЮК(сопрано),концертмейстер - В.Кнорозок 15:00 (Малий зал) "Серенада осіннього дощу" РУСЛАНА ЯКОБІНЧУК(мецо-сопрано) 19:00 ACTOR’S HOUSE. KYIV SAXOPHONE QUARTER 19:00 ACTOR’S HOUSE. "CAPRICE CLASSIC" 19:00 (Tauvers Gallery). ГЕРМАН САФОНОВ(скрипка),ОЛЕНА СТРОГАН(фортепіано) 19:00 BORODIANSKY PALACE OF CULTURE ANDRIY OSTAPENKO (guitar) 18:00 «RADIO CHOIR_UA» «Modern Legend» 19:00 BEETHOVEN - SYMPHONY No. 9 19:00 «БОЖЕСТВЕННИЙ ГАЙДН…» 19:00 KYIV CHAMBER ORCHESTRA 19:00 Фестиваль гітарної музики. РАФАЕЛЬ АГІРРЕ (Іспанія) 19:00 Закриття фестивалю гітарної музики- 19:00 Е.Л.Уеббер–Реквієм. Національний духовий оркестр України 19:00 Вокальний ансамбль «PERFECTUM» 19:00 В.СИЛЬВЕСТРОВ. Ансамбль солістів «Київська камерата» 19:00 До Дня Святого Миколая. Хорове свято 19:00 GUITAR FEST. DAMIEN LANCELLE (France) 19:00 Chamber-Instrumental Quartet "Dzherelo" 19:00 Folk Music Festival 19:00 Нац симф оркестр України, дир. В.КОЖУХАР 19:00 JAZZ AUTHOR EVENING JOSEPH TAWADROS (Oud) Australia 19:00 ЛЮДМИЛА МАРЦЕВИЧ (фортепіано) 19:00 «РІЗДВО У СТИЛІ ДЖАЗУ».Біг-Бенд. Диригент-О.Вікулов 19:00 Дует солістів НФУ: Г.САФОНОВ, О.СТРОГАН 19:00 JAZZ TALK ON CLASSICAL THEMES 19:00 Haydn - Symphony No.45 (“ Farewell”) 19:00 STRAUSS NEW YEAR EXTRAVAGANZA 19:00 Абонемент №1 (для дітей).Його Величність запрошує… 12:00 Абонемент №5 (для дітей).Кирило Стеценко 15:00 Абонемент № 11(для дітей) Із історії жанру серенади 15:30 Абонемент № 1 (для дітей) Магія оркестру 12:00 Абонемент № 5: Соломія Крушельницька (1872–1952) (до 145-річчя від дня народження) 15:00 Абонемент № 11: Музичні візерунки Різдва в Україні і світі 15:30 (Біла зала)"Великі романтики" ЛАРИСА ДЕОРДІЄВА(фортепіано) 19:00 (Біла зала)"Зимова мозаїка"ОЛЬГА ЧУБАРЕВА(сопрано) 19:00 (Малий зал)"Любви старинные туманы".До 125-річчя Марини Цвєтаєвої 19:00 (Tauvers Gallery)"Снігові мелодії"ОЛЬГА ЧУБАРЕВА(сопрано) 19:00 (Біла зала)"І на тім рушничкові"ЛЮДМИЛА ТКАЧ(сопрано) і АНАТОЛІЙ ЮРЧЕНКО(баритон) 19:00 (Tauvers Gallery)"Супер сакс!" Київський квартет саксофоністів 19:00 (Музей Марії Заньковецької)"Музика моєї душі" ІВАН ЧУРИЛОВ(баян) 15:00 (Біла зала)"Зігріє душу музики тепло"РОМАН СМОЛЯР(бас) 19:00 (Будинок актора)Музика королів. Шедеври епохи бароко.Ю.Шутко(флейта) і Л.Деордієва(фортепіано) 19:00 Абонемент № 2: Італійський композитор Джуліо Регонді 15:00 (Галерея "Дукат")"Вогонь серця". Квартет гітаристів "Київ" 19:30 Абонемент № 4: Урочисте відкриття 48-го сезону 12:00 Абонемент № 9: Крокуємо у ритмі часу. Марш 15:00 Абонемент № 4: Різдвяні музичні зустрічі 12:00 Абонемент № 9: Баркарола та її музичні родичі 15:00 RIZOL QUARTET 19:00 JAZZ THEMES. NEONILLA LAGODYUK (piano) 19:00 «WE GO SINGINGKOLYADKAS!» 19:00 DMYTRO CHONI (piano) 19:00 Chamber Choir "Mylist" 19:00 "CHRISTMAS. OPERA. INSPIRATION" 19:00 "DEAR HOLIDAYS". "KYIV SOLOISTS" 19:00 Абонемент № 11: Роман Смоляр. Музична казка "Цар Плаксій і Лоскотон" 15:00 "CHRISTMAS 2018" REVUTSKY MALE CHOIR 19:00 MORRICONE, WILLIAMS, ROTA. Movie music 19:00 "JAZZ HITS" 19:00 VIVALDI HANDEL BACH MOZART 19:00 ACADEMIC ORCHESTRA OF FOLK AND POPULAR MUSIC 19:00 «SOLE E AMORE» STEPHANIA DOVGAN (soprano) USA 19:00 Абонемент № 1: Недільна подорож із Київським камерним оркестром: від менуету до регтайму. 12:00 Абонемент № 5: Яків Степовий. Життя і творчість(до 135-річчя від дня народження) 15:00 BRAHMS, BRITTEN.National Symphony Orchestra of Ukraine 19:00 VIVALDI-PIAZZOLLA - "SEASONS" 19:00 Conductor – NICOLA GIULIANI (Italy) 19:00 Абонемент № 4: В єднанні муз - у колі друзів 12:00 Абонемент № 9: Планета танцю 15:00 MOZART. ANA DE LA VEGA (flute) Australia 19:00 Evening of vocal music 19:00 «THE QUEEN SYMPHONY» 19:00 MYSTERY IN TANGO RHYTHM: "MARIA. TANGUS DEI” 19:00 (Яготинський будинок культури)"Концерт гітарної музики". АНДРІЙ ОСТАПЕНКО 15:00 Абонемент №11: П.І.Майборода. До 100-річчя від дня народження 15:00 (Музей Марії Заньковецької).ВАЛЕНТИНА МАТЮШЕНКО(сопрано) 19:00 (Tauvers Gallery)."Leyendas de Espana".АНДРІЙ ОСТАПЕНКО(гітара) 19:00 (Галерея "Дукат"). “П’ЯЦЦОЛЛА & ТАНГО” 19:30 Абонемент №2: Аргентинський композитор Астор П'яццолла 15:00 Абонемент №1: В. Полянський – Казка-мюзикл «Рукавичка» 12:00 Абонемент №4: Цирк запалює вогні 12:00 Абонемент №9: Цікаві історії сюїти 15:00 Абонемент №5: Віктор Косенко (1896-1938) 15:00 (Бородянський палац культури). Ансамбль "Веселі музики" 18:00 FROM THE CHANT TO JAZZ-ROCK 19:00 CHERKASY JAZZ QUINTET 19:00 "DANCE TRIUMPH" 19:00 Kyiv Chamber Orchestra.ENRIQUE BAGARIA (piano) Spain 19:00 "JAZZ FANTASIES WITH CAMERATA" 19:00 VIACHESLAV SAMOFALOV – SEASONS 19:00 Ensemble "Kyiv Soloists" 19:00 ROMAN LOPATYNSKY (piano) 19:00 ASTOR PIAZZOLLA. Kyiv Saxophone Quartet 19:00 ENNIO MORRICONE. LOVE KNIGHT 19:00 "INVITATION TO DANCE".Conductor – ROMAN KOFMAN 19:00 PARADE OF BIG BANDS 19:00 Lissajous, Stabat Mater, Seven miniatures 19:00 “SOUND SYMPHONY” 19:00 BACH – ST. MATTHEW PASSION 19:00 Subscription No.10 Soloist – MARK BUSHKOV (violin) Belgium 19:00 Subscription No.10 "MOZART PLUS" 19:00 Vilnius String Quartet (Lithuania) 19:00 Subscription No.7.DENYS PROSHCHAYEV (Germany) 19:00 Author concert of composer OLEKSANDR YAKOVCHUK 19:00 Symphony Orchestra "Philharmonic" of the Chernihiv 19:00 FRANK SINATRA 19:00 VOLODYMYR SIRENKO,BOGDANА PIVNENKO (violin) 19:00 (Малий зал) "Вечір вокальної музики" ІВАН ЧАЙЧЕНКО(баритон) 19:00 (Музей театр.мистецтва) "Веселі музики" ТЕТЯНА ШКОЛЬНА(народний спів) 17:00 Symphony Orchestra of the National Radio Of Ukraine 19:00 (Музей М.Заньковецької) Літературний вечір:М.Коцюбинський-"Сон" 19:00 (Tauvers Gallery).Спіричуелси, арії і пісні з американських мюзиклів 19:00 (Біла зала) "Вечір львівських шлягерів" Каріна Кондрашевська(сопрано) 19:00 (Tauvers Gallery)."СНІГОПАД МЕЛОДІЙ".СЕРГІЙ ГРІНЧЕНКО (баян) 19:00 (Галерея "Дукат")"Зарубіжні шлягери ХХ століття" А.ЮРЧЕНКО(баритон) 19:30 (Музей М.Заньковецької).Поетично-музичний вечір 19:00 (Галерея "Дукат").Вечір вокальних дуетів. Р.Смоляр(бас),Є.Ліпітюк(сопрано) 19:00 «Dedication to Frederick Chopin» 19:00 Prokofiev, Shostakovich.Symphony Orchestra of the National Philharmonic of Ukraine 19:00 Concert of Children's Music School No. 27 in Kyiv 18:00 "MAHLERIANA" 19:00 PIAZZOLLA & TANGO. VYACHESLAV SAMOFALOV (Bayan) 19:00 "Spring. Chopin. Romance" 19:00 Bernstein,Elgar,Copland. National Symphony Orchestra of Ukraine 19:00 CODE OF SHOSTAKOVICH.Fantastic Chamber Orchestra 19:00 THREE PIANO CONCERTOS BY S.BORTKEVYCH 19:00 Veber,Beethoven,Brams.Conductor - MYKOLA DIADIURA 19:00 YAROSLAVA RUDENKO(folk singing)."MY SPRING!". 19:00 VIVALDI - TCHAIKOVSKY. "SEASONS" 19:00 Concert of the Children's Music School No.36 in Kyiv 18:00 Concert of the Children's Music School No.28in Kyiv 19:00 KSSMSH 18:00 GRAF MURZHA (violin), NATALIA KRAVCHENKO (piano) 19:00 Subscription #6. ANDRIY BIELOV (violin) 19:00 Subscription No.7.DMYTRO SUKHOVIENKO (Belgium) 19:00 ANDRIY MASLAKOV (bass baritone),Ensemble "Ridni Naspivy" 19:00 Revutsky Children's School of Arts No.5in Kyiv 19:00 JOHANN SEBASTIAN BACH 19:00 BALÁZS FŰLEI (piano) Hungary 19:00 Абонемент № 2: Іспанський композитор Хоакін Родріго 15:00 «OPERETTA, OPERETTA, OPERETTA!» 19:00 National G.Mayboroda Bandurist Choir of Ukraine 19:00 ROMAN KOFMAN, ZORIANA KUSHPLER (mezzo-soprano) 19:00 Абонемент № 1:Танцювальні барви світу 12:00 Абонемент № 5: Галицька музична культура кінця ХІХ – початку ХХ століть 15:00 Абонемент № 11: Гумор і жарт у музичному фольклорі України 15:00 Абонемент № 4: Віншуємо ювілярів 12:00 Абонемент № 9: Його Величність вальс 15:00 LUDVIG VAN BEETHOVEN 19:00 Subscription No.10. "MOZАRT PLUS" 19:00 ANTONIY BARYSHEVSKY (piano) 19:00 "KYIV ACCORDION FEST" 19:00 (Галерея "Дукат") "Супер сакс!".Київський квартет саксофоністів 19:00 (Біла зала)."SHEVCHENKO 13". РОМАН СМОЛЯР(бас) 19:00 (Tauvers Gallery) "П’ЯЦЦОЛЛА & ТАНГО".В.Самофалов(баян),М.Віхляєва(фортепіано) 19:00 (Музей М.Заньковецької) АНДРІЙ ОСТАПЕНКО."Чарівна гітара". 15:00 (Музей Лавра).Ансамбль"Дивограй"."Радісний настрій" 16:00 (Галерея "Дукат") Ансамбль "Веселі музики". "Музичний калейдоскоп" 19:00 (Біла зала) ВАЛЕНТИНА МАТЮШЕНКО(сопрано)."Дотик весни". 19:00 (Музей В.Косенка) "Музика моєї душі" ІВАН ЧУРИЛОВ(баян) 19:00 Абонемент № 2: Іспанський композитор Мігель Льобет 15:00 LARYSA DEORDIYEVA (piano). SPRING CHORD 19:00 Academic Choral Chapel "OREYA" 19:00 RICHARD WAGNER.National Academic Symphonic Band 19:00 BACH–CHACONNE,REGGER–REQUIEM,MOZART-REQUIEM 19:00 SERENADE EVENING. Ensemble "Kyiv Soloists" 19:00 «DRUM & BACH». KYRYLO STETSENKO (violin) 19:00 FRANZ LISZT. MARIA VIKHLYAIEVA (piano) 19:00 MOZART, PROKOFIEV.Symphony Orchestra of the National Philharmonic of Ukraine 19:00 EVGEN RZHANOV (piano) 19:00 Абонемент № 11: Із циклу "Бесіди про симфонічну музику" 15:00 Subscription No. 6, DOMENIKO NORDIO (violin) Italy 19:00 "BAROQUE PEARLS".GEORG FRIEDRICH HÄNDEL 19:00 Concert of the Kyiv Verykivsky Children's Art School No. 2 19:00 VOLODYMYR SIRENKO, MYROSLAVA KOTOROVYCH (violin) 19:00 "GREAT POETS IN MUSIC" 19:00 Subscription No10. JACQUES ROUVIER (piano) France 19:00 Concert of Children's Music School No.10 in Kyiv 18:00 Абонемент № 1:«З любов’ю до природи і життя» Композитор Ірина Кириліна 12:00 Абонемент № 5: Симфонічна музика українських композиторів 20-х років ХХ століття 15:00 "CLASSIC-PREMIER. ROMANTIC ERA" 19:00 FRENCH MUSIC 19:00 Evening is devoted to Iryna Nesterenko 19:00 MUSICAL & CINEMA. UKRAINE-USA 19:00 Абонемент № 4: Квітневі зірки 12:00 Абонемент № 9: Народно-танцювальні мотиви у творах українських композиторів 15:00 "UKRAINIAN ROMANTICS OF THE XXI CENTURY" 19:00 (Галерея "Дукат") "Музичні усмішки" Л.ТКАЧ(сопрано),А.ЮРЧЕНКО(баритон) 19:00 (Малий зал) Г.Ф.ГЕНДЕЛЬ, "Весняне натхнення" В.МАТЮШЕНКО,О.ТАБУЛІНА 19:00 (Будинок актора) ОЛЬГА ЧУБАРЕВА (сопрано) 19:00 (Біла зала) "Романтичні сторінки Петра Чайковського" О.ХАРЛАМОВ(бас), І.ПОРОШИНА(фортепіано) 19:00 (Музей Л.Українки) "Чарівна гітара" АНДРІЙ ОСТАПЕНКО 19:00 (Tauvers Gallery)"Етюди.Фантазії.Танці". А.БАРИШЕВСЬКИЙ (фортепіано) 19:00 (Музей М. Заньковецької) "Старої казки пісня лебедина" За творами Ліни Костенко 17:00 (Біла зала)"Педагог і його учні" ОЛЬГА РІВНЯК(скрипка) 19:00 (Музей В.Косенка) ЛАРИСА ДЕОРДІЄВА (фортепіано) 19:00 (Музей Лавра) ВІКТОР ТІТКІН (баритон) 19:00 (Музей М.Заньковецької) РУСЛАНА ЯКОБІНЧУК (мецо-сопрано) 15:00 (Музей М.Заньковецької) "П’ЯЦЦОЛЛА І ТАНГО". В.Самофалов (баян) 14:00 (Бородянський палац культури) "Весняні обрії" 16:00 (Tauvers Gallery) "Вогонь серця".Квартет гітаристів "Київ" 19:00 (Ірпінський буд.культури). ВІКТОР ТІТКІН (баритон) 19:00 Orchestra "Slobozhansky".VALERIY SOKOLOV (violin) 19:00 Brahms,Bernstein.Orchestra of the National Philharmonic 19:00 "Ballade of Immortality" RUSLANA YAKOBINCHUK (mezzo-soprano) 19:00 "Teachers and their Students".VALERIY BUIMYSTER (baritone) 19:00 "Diary of memory".Symphonic Band of Ukraine 19:00 "TIME of CAMERATA":ITALIAN AND AUSTRIAN MUSIC 19:00 Subscription No.7 KYRYLO KEDUK (piano) 19:00 MENDELSSOHN,BRAHMS.Ensemble "Kyiv Soloists" 19:00 "Laughter and tears ...".ANATOLIY PALAMARENKO 19:00 «LATINJAZZNIGHT».Kyiv Saxophone Quartet 19:00 FREDERIC CHOPIN. LIUDMYLA MARTSEVYCH (piano) 19:00 CLASSICS IN JAZZ. Big Band 19:00 World Day of Embroidery.Symphonic Band 19:00 Guitar Quartet "KYIV" 19:00 ANZHELINA SHVACHKA,IRYNA SEMENENKO 19:00 BEETHOVEN.ROMAN KOFMAN,CHRISTOPHER PARK 19:00 NEW UKRAINIAN MUSIC.Kyiv Chamber Orchestra 19:00 BERLIOZ - CONVICTION OF FAUST 19:00 ANDRIY BIELOV (violin),Ensemble «NotaBene» 19:00 «MOZART PLUS». Symphony Orchestra,MYKOLA DIADIURA 19:00 ELIZAVETA LIPITYUK,ANDRIY MASLAKOV 19:00 "EL GRAN ASTOR" 19:00 VOCAL MINIATURES OF UKRAINIAN COMPOSERS 19:00 Natiohal Symphony Orchestra of Ukraine 19:00 (Tauvers Gallery) ВАЛЕНТИНА МАТЮШЕНКО (сопрано) 19:00 (Tauvers Gallery) ІННА ПОРОШИНА (фортепіано) 19:00 (Музей М.Заньковецької).ОЛЬГА ТАБУЛІНА. "Alma di barocco" 15:00 (Біла зала).ЄЛІЗАВЕТА ЛІПІТЮК."Народжена в Іспанії" 19:00 (Галерея "Дукат").Квартет "Джерело". "Musica Adriatica" 19:00 (Музей Лавра) RIZOL QUARTET 19:00 (Музей В.Косенка).РУСЛАНА ЯКОБІНЧУК."І знов душа моя ..." 19:00 (Біла зала).Ансамбль "Дивограй"."Українські віртуози" 19:00 (Біла зала).ТЕТЯНА АНДРІЄВСЬКА."Подорож Італією" 19:00 (Малий зал).ЛАРИСА ДЕОРДІЄВА."Іспанські образи" 19:00 (Малий зал)"Педагог і його учні".Клас Д.І.ОСТАПЕНКА(домра) 19:00 (Музей Косенка).Вечір за творами Ліни Костенко.Олена Захаревич (художнє слово) 19:00 (Біла зала).РУСЛАНА ЯКОБІНЧУК (мецо-сопрано)"Величайся, родинонько, в піснях" 19:00 (Музей Л. Українки)"Старої казки пісня лебедина"За творами Ліни Костенко 19:00 «КАМПАНЕЛА» Твори Ніколо Паганіні 19:00 КИЇВ 1960-х. АВТОГРАФИ. ЄВГЕН ГРОМОВ (фортепіано) 19:00 Нац.симф.оркестр України, Р.ЛОПАТИНСЬКИЙ (фортепіано) 19:00 ОЛЕКСАНДР СЛОБОДЯНИК. Нац.симф.оркестр України 19:00 СУБОТНІЙ JAZZ-TIME. Bіg-Bаnd президентського оркестру 19:00 Абонемент №6.ВАЛЕРІЙ СОКОЛОВ (скрипка), Диригент - Віталій Протасов 19:00 Абонемент №10.МАЮКО КАМІО (скрипка), диригент-МИКОЛА ДЯДЮРА 19:00 Київський камерний оркестр, Диригент - Н.Пономарчук 19:00 Хор і оркестр Університету м.Мальмо (Швеція) 19:00 «КАНІКУЛИ В ІТАЛІЇ» Ансамбль «Київські солісти» 19:00 Нац.симф.оркестр України, соліст–НАЗАРІЙ ПИЛАТЮК (скрипка) 19:00 «THE BEST OF HANS ZIMMER» 19:00 ТАРАС ШТОНДА (бас), ВАЛЕНТИН ДИТЮК (тенор), Ансамбль «Рідні наспіви» 19:00 ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ. РОМАН КОФМАН, АНТОНІЙ БАРИШЕВСЬКИЙ 19:00 (Яготинський буд. культури)Ансамбль "Веселі музики"."Музичний калейдоскоп" 17:30 В.А.МОЦАРТ «КОРОНАЦІЙНА МЕСА» 19:00 ВЕРДІ,МОЦАРТ,ШОПЕН. Чернігівський симф. оркестр «Філармонія» 19:00 Дует солістів - ГЕРМАН САФОНОВ, ОЛЕНА СТРОГАН 19:00 СУСАННА ЧАХОЯН (сопрано), Національна капела бандуристів 19:00 НА ЧЕСТЬ ШЕКСПІРА. Нац. духовий оркестр України 19:00
"EL GRAN ASTOR" 28.5.2018 19:00
(Малий зал).ЛАРИСА ДЕОРДІЄВА."Іспанські образи" 29.5.2018 19:00
VOCAL MINIATURES OF UKRAINIAN COMPOSERS 29.5.2018 19:00
Natiohal Symphony Orchestra of Ukraine 30.5.2018 19:00
(Біла зала).РУСЛАНА ЯКОБІНЧУК (мецо-сопрано)"Величайся, родинонько, в піснях" 31.5.2018 19:00
В.А.МОЦАРТ «КОРОНАЦІЙНА МЕСА» 1.6.2018 19:00
(Музей Л. Українки)"Старої казки пісня лебедина"За творами Ліни Костенко 1.6.2018 19:00
ВЕРДІ,МОЦАРТ,ШОПЕН. Чернігівський симф. оркестр «Філармонія» 2.6.2018 19:00
Дует солістів - ГЕРМАН САФОНОВ, ОЛЕНА СТРОГАН 3.6.2018 19:00
СУСАННА ЧАХОЯН (сопрано), Національна капела бандуристів 4.6.2018 19:00
НА ЧЕСТЬ ШЕКСПІРА. Нац. духовий оркестр України 5.6.2018 19:00
Нац.симф.оркестр України, Р.ЛОПАТИНСЬКИЙ (фортепіано) 6.6.2018 19:00
«КАМПАНЕЛА» Твори Ніколо Паганіні 7.6.2018 19:00
Абонемент №6.ВАЛЕРІЙ СОКОЛОВ (скрипка), Диригент - Віталій Протасов 8.6.2018 19:00
КИЇВ 1960-х. АВТОГРАФИ. ЄВГЕН ГРОМОВ (фортепіано) 9.6.2018 19:00
ОЛЕКСАНДР СЛОБОДЯНИК. Нац.симф.оркестр України 13.6.2018 19:00
Абонемент №10.МАЮКО КАМІО (скрипка), диригент-МИКОЛА ДЯДЮРА 15.6.2018 19:00
СУБОТНІЙ JAZZ-TIME. Bіg-Bаnd президентського оркестру 16.6.2018 19:00
Київський камерний оркестр, Диригент - Н.Пономарчук 17.6.2018 19:00
Хор і оркестр Університету м.Мальмо (Швеція) 19.6.2018 19:00
1 2 3 4
Valentine's Day 14.2.2017 19:00
ROMANCE EVENING 18.2.2017 19:00
Kyiv Soloists 19.2.2017 19:00
Mozart - REQUIEM 20.2.2017 19:00
Frank Sinatra 27.2.2017 19:00
"Three Mozarts" 27.3.2017 19:00
CLASSIC AND JAZZ 14.7.2017 19:00
"SUPERHEROES" 15.8.2017 19:00
"OPERAMANIA" 21.8.2017 19:00
«JAZZ SEASON» 30.9.2017 19:00
JERUSALEM QUARTET 14.11.2017 19:00
RIZOL QUARTET 4.1.2018 19:00
"JAZZ HITS" 16.1.2018 19:00
FRANK SINATRA 27.2.2018 19:00
FRENCH MUSIC 23.4.2018 19:00