Онлайн концерт: Боттезіні, Шуберт, Бізе. Симфонічний оркестр НФУ
Онлайн концерт: Боттезіні, Шуберт, Бізе. Симфонічний оркестр НФУ

12-08-2021 19:00

12 серпня у рамках фестивалю оркестрової музики «Літні музичні промені» у виконанні академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України під орудою Ігоря Палкіна звучатиме музика Жоржа Бізе, Франца Шуберта та Джованні Боттезіні.

Музика до драми Альфонса Доде «Арлезіанка» була написана Жоржем Бізе для постановки п’єси у паризькому театрі «Водевіль» 1872-го. В основі сюжету – історія трагічного кохання юнака із Провансу до дівчини-красуні із міста Арля, який, дізнавшись, що у коханої є інший, накладає на себе руки. Відтак, композитор створив на основні цієї музики дві прекрасні сюїти, одна з яких прозвучить у філармонії.

Цього вечора солістом виступить контрабасист Назар Стець. Він виконає Перший концерт для контрабаса з оркестром Джованні Боттезіні. За його словами, цей італійський композитор та диригент написав для контрабаса стільки ж, скільки Ліст – для фортепіано, Холіґер – для гобоя, Паганіні – для скрипки. А ще Назар додав: «Боттезіні напрочуд успішно поєднував сольне контрабасове виконавство разом із диригуванням. Збереглись рецензії, де написано, що в антракті спектаклів якими диригував Боттезіні, маестро брав контрабас на авансцену і виконував на ньому сольні фантазії на теми з тих же опер. Технічна досконалість його як виконавця дозволила значно розширити арсенал нових засобів музичної виразності на цьому, здавалося б, неповороткому інструменті».

Програму вечора доповнить П’ята симфонія Франца Шуберта.

Програма концерту:

Ф. Шуберт. Симфонія № 5 сі-бемоль мажор, D 485

Дж. Боттезіні. Концерт № 1 для контрабаса з оркестром фа-дієз мінор

Ж. Бізе. Сюїта № 2 з музики до драми А. Доде «Арлезіанка»

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 12 серпня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Ticket prices: 50 UAH - 50 UAH

Upcoming events