Онлайн концерт: Національний академічний симфонічний оркестр України
Онлайн концерт: Національний академічний симфонічний оркестр України

17-09-2021 19:00

Онлайн концерт:Національний академічний симфонічний оркестр України

17 вересня разом із Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України під орудою художнього керівника і головного диригента Володимира Сіренка виступить італійський скрипаль українського походження Олександр Семчук, який грає на скрипці від «Bernardel» 1855-го та смичком «Біла Леді» від Навеа-Вера.

Олександр Семчук постійно виступає як соліст у найкращих концертних залах світу. Артист має багато фондових записів, які часто звучать у програмах Українського радіо. Концертну діяльність поєднує з викладацькою роботою в Австрії та Італії. Цього разу він виконає легендарний Скрипковий концерт Петра Чайковського.

Подаруйте собі вечір вишуканої класики! Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо. Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 17 вересня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Ticket prices: 50 UAH - 50 UAH

Upcoming events