Онлайн концерт: Кента Ігараші (саксофон, Японія). Симфонічний оркестр НФУ
Онлайн концерт: Кента Ігараші (саксофон, Японія). Симфонічний оркестр НФУ

05-11-2021 19:00

Онлайн концерт: Кента Ігараші (саксофон, Японія). Симфонічний оркестр НФУ

5 листопада академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України під орудою головного диригента Миколи Дядюри представить твори класиків ХХ століття, зокрема, Клода Дебюссі та Отторіно Респігі. У першому «французькому» відділі концерту солістом виступить саксофоніст Кента Ігараші.

Цікаво, що саме Клод Дебюссі одним із перших написав твір для саксофона. Звучатиме його «Рапсодія» для саксофона з оркестром. В оригіналі «Скарамуш» Даріуса Мійо створено для двох фортепіано, але нині твір існує у версіях для різних інструментів. Він є найпопулярнішим його твором та має «колорит» латиноамериканської музики. Завершить перший відділ фантазія на теми опери «Кармен» Жоржа Бізе у версії Івана Рота для саксофона. Програму концерту доповнять симфонічні поеми «Фонтани Рима»та «Пінії Рима» італійського композитора Отторіно Респігі.

Програма концерту:

К. Дебюссі. Рапсодія для саксофона з оркестром, L. 98

Д. Мійо. Сюїта «Скарамуш», тв. 165B

Ж. Бізе-Ф.Борн. Блискуча фантазія на теми опери «Кармен» для флейти і фортепіано (аранжування для саксофона І. Рота, аранжування для оркестру Р. Мейлана)

О. Респігі. Симфонічна поема «Фонтани Рима», Р. 106

О. Респігі. Симфонічна поема «Пінії Рима», Р. 141

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 5 листопада. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Ticket prices: 50 UAH - 50 UAH

Upcoming events