Онлайн концерт: Франсе, Дворжак, Оркін. Національний симфонічний оркестр України
Онлайн концерт: Франсе, Дворжак, Оркін. Національний симфонічний оркестр України

11-11-2021 19:00

Онлайн концерт: Франсе, Дворжак, Оркін. Національний симфонічний оркестр України

11 листопада Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України під орудою Володимира Сіренка представить музику Антоніна Дворжака, Жана Франсе та сучасного українського композитора Євгена Оркіна, що нині живе у Німеччині.

Французький композитор, класик ХХ століття, Жан Франсе вчився в паризькій консерваторії у Наді Буланже. Він писав опери, балети, симфонії, ораторію, ансамблі, фортепіанні п'єси, музику до кінофільмів. Але цього вечора звучатиме його Подвійний концерт для флейти та кларнета з оркестром, написаний ним в останні роки життя. Світова прем’єра цього твору відбулася 1992-го під час фестивалю у місті Шветцінген, що в Німеччині. Першими виконавцями були флейтист Дагмар Бекер та кларнетист Вольфганг Мейєр у супроводі Вюртемберзького камерного оркестру Гайльбронн під орудою Йорга Фербера. Цього разу солістами будуть флейтистка Мирослава Сіренко та кларнетист Павло Бойко.

Програма концерту:

Є. Оркін – Галицька увертюра

Ж. Франсе – Подвійний концерт для флейти і кларнета з оркестром

А. Дворжак – Симфонія № 7 ре мінор, тв. 70

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 11 листопада. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Ticket prices: 50 UAH - 50 UAH

Upcoming events