Онлайн концерт: Брух, Шостакович, Вайнберг. Київський камерний оркестр. Олексій Шадрін (віолончель)
Онлайн концерт: Брух, Шостакович, Вайнберг. Київський камерний оркестр. Олексій Шадрін (віолончель)

13-11-2021 19:00

Онлайн концерт: Брух, Шостакович, Вайнберг. Київський камерний оркестр. Олексій Шадрін (віолончель)

13 листопада Київський камерний оркестр під орудою головної диригентки Наталії Пономарчук представить музику Макса Бруха, Дмитра Шостаковича, Мечислава Вайнберга. Зокрема, звучатиме «Kol Nidrei» для віолончелі та струнних Макса Бруха.

Цікаво, що «Kol Nidrei» – це молитва, яка читається в синагозі на початку вечірньої служби Йом-Кіппур. Вона є символічним проголошенням відмови від обітниць і клятв, що належать лише тим, хто їх дав. Називається так за першими двома словами, якими й починається. Тема цієї молитви стала основою однойменної п’єси Макса Бруха. І ще є модерністська інтерпретація цієї молитви для читця, хору й оркестру в Арнольда Шенберга. Солістом у творі Макса Бруха буде знаний віолончеліст Олексій Шадрін.

Програма концерту:

Д. Шостакович. Прелюдія і скерцо, тв. 11

М. Брух. Kol Nidrei для віолончелі і струнних, тв. 47

М. Вайнберг. Концертино для віолончелі і струнного оркестру, тв 43

Д. Шостакович. Струнний квартет № 10 ля-бемоль мажор, тв. 118

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 13 листопада. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Подобається

Коментувати

Поширити

Ticket prices: 50 UAH - 50 UAH

Upcoming events