Онлайн концерт: Дюка, Равель, Барток. Антоній Баришевський (фотрепіано). Симфонічний оркестр НФУ
Онлайн концерт: Дюка, Равель, Барток. Антоній Баришевський (фотрепіано). Симфонічний оркестр НФУ

19-11-2021 19:00

Онлайн концерт: Дюка, Равель, Барток. Антоній Баришевський (фотрепіано). Симфонічний оркестр НФУ

19 листопада Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України під орудою Ігоря Палкіна представить твори Поля Дюка, Моріса Равеля та Бели Бартока, які були сучасниками.

Солістом вечора виступить соліст Національної філармонії України, піаніст Антоній Баришевський. У його виконанні звучатиме сольна партія равелівського Другого фортепіанного концерту. Цікаво, що соло – для лівої руки. І це – символічно. Твір написано на замовлення австрійського піаніста Пауля Вітгенштейна, який втратив праву руку на фронті під час Першої світової війни. Відомо, що для нього, зокрема, створили «Симфонічні етюди» Ріхард Штраус та фортепіанний концерт Сергій Прокоф’єв. Останній нещодавно звучав на сцені філармонії.

Безумовно, другий концерт – етап композиторської еволюції Равеля. Зокрема, у ньому можна побачити подолання й імпресіонізму, й конструктивізму. Так, на той момент композитор вже написав «Болеро», що є яскравим зразком чіткої «музичної конструкції». А ще концерт має «натяки» на другий фортепіанний концерт Ференца Ліста, творчістю якого захоплювався Равель.

Симфонічні поеми Ліста нагадає й скерцо «Учень чаклуна» Поля Дюка, що відкриє програму вечора. Доповнить її Концерт для оркестру Бели Бартока, який композитор написав під час Другої світової війни.

Програма концерту:

П. Дюка. Симфонічне скерцо «Учень чаклуна»

М. Равель. Концерт № 2 ре мажор для фортепіано (для лівої руки) з оркестром, М. 82

Б. Барток. Концерт для оркестру, Sz. 116, BB 123

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 19 листопада. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Ticket prices: 50 UAH - 50 UAH

Upcoming events