Онлайн концерт: Габріель Б’янко (гітара, Франція). Київський камерний оркестр
Онлайн концерт: Габріель Б’янко (гітара, Франція). Київський камерний оркестр

03-12-2021 19:00

03.12.2021

Онлайн концерт: Габріель Б’янко (гітара, Франція). Київський камерний оркестр

3 грудня, за підтримки Посольства Французької Республіки в Україні, Французького інституту в Україні, відбудеться відкриття Міжнародного фестивалю гітарної музики «Київ-2019». Звучатиме музика від бароко до ХХ століття, а саме – твори Йоганна Себастьяна Баха, Антуана де Лойє, Антоніо Хосе та Вільяма Волтона. Разом із Київським камерним оркестром під орудою головної диригентки Наталії Пономарчук виступить французький гітарист Габріель Б’янко.

Зокрема, в його виконанні можна буде почути Концерт для гітари зі струнним оркестром раннього романтика, француза Антуана де Лоє. Відомо, що цей твір створено автором між 1880 та 1804 у Гамбурзі. Тут було вперше опубліковано твори композитора, який був також і віртуозом класичної гітари. Писав переважно камерну музику для цього інструменту.

Нагадаємо, що Габріель Б’янко – один із найкращих класичних гітаристів сучасності, який грає на струнах від французького бренду Savarez. Він є випускником Паризької вищої національної консерваторії музики та танцю, переможцем багатьох міжнародних конкурсів, а від вересня 2018-го викладає в консерваторії в Амстердамі (Нідерланди). Критики відзначають, що під час виступу Габріель та його гітара є одним цілим. А ще визнають, що особлива елегантність гри артиста позначає унікальність відтворення репертуару, яким він досконало володіє.

Програма концерту:

В. Волтон (1902-1983). П’ять багателей.

Й. С. Бах (1685-1750). Сюїта для лютні.

А. Хосе (1902-1936). Соната для гітари.

А. де Лоє (1768-1852). Концерт для гітари зі струнним оркестром.

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 3 грудня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Ticket prices: 50 UAH - 50 UAH

Upcoming events