Онлайн концерт: Андрій Остапенко (гітара), Мігель Трапага (гітара, Іспанія), Альберто Мезірка (гітара, Італія). Симфонічний оркестр НФУ
Онлайн концерт: Андрій Остапенко (гітара), Мігель Трапага (гітара, Іспанія), Альберто Мезірка (гітара, Італія). Симфонічний оркестр НФУ

05-12-2021 19:00

Онлайн концерт: Андрій Остапенко (гітара), Мігель Трапага (гітара, Іспанія), Альберто Мезірка (гітара, Італія). Симфонічний оркестр НФУ

5 грудня, за підтримки Посольства Королівства Іспанія в Україні, Посольства Італійської Республіки в Україні, Італійського інституту культури в Україні, відбудеться закриття Міжнародного фестивалю гітарної музики «Київ-2021». Разом із Академічним симфонічним оркестром Національної філармонії України під орудою Ігоря Палкіна виступлять Андрій Остапенко, Мігель Трапага (Іспанія), Альберто Мезірка (Італія). В їхньому виконанні звучатимуть твори Максімо Дієго Пухоля, Хоакіна Відре Родріго, Маріо Кастельнуово-Тедеско, Анджело Джілардіно. Зокрема, спеціально для Альберто Мезірка, який вже брав участь у цьому фестивалі 2016-го, та для концерту-закриття фестивалю композитор, гітарист і музикознавець Анджело Джілардіно написав п’єсу «Діти і пророк» для гітари з оркестром.

Анджело Джілардіно поділився історією створення цієї п’єси: «2019-го я написав три короткі гітарні сольні твори, на створення яких мене надихнуло Євангеліє від Луки. Альберто Мезірка майже одразу включив їх у свій репертуар, і, як завжди, слухаючи його чудову інтерпретацію моєї музики, я відчув зворушення та вдячність. Пізніше він попросив мене створити версію для гітари з оркестром п’єси з цього циклу під назвою «Діти і пророк». Така версія йому була потрібна для заключного концерту Міжнародного фестивалю гітарної музики в Києві з симфонічним оркестром Національної філармонії України. Звісно, я з великим задоволенням одразу зробив таку версію для Альберто. Я відчуваю особливу радість, що прем’єра цього твору відбудеться в його виконанні».

Програма концерту:

М. Д. Пухоль. Сюїта «Буенос-Айрес» для гітари з оркестром.

Х. Родріго. Концерт «Аранхуес» для гітари з оркестром.

М. Кастельнуово-Тедеско. Концерт №1 для гітари з оркестром.

Х. Родріго. «Фантазія для джентльмена» для гітари з оркестром.

А. Джілардіно. П’єса «Діти і пророк» для гітари з оркестром (світова прем’єра).

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 5 грудня. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Ticket prices: 50 UAH - 50 UAH

Upcoming events