Онлайн концерт: Цикл «Київська музика. ХХ-ХХІ століття». Борис Лятошинський. Антоній Баришевський (фортепіано)
Онлайн концерт: Цикл «Київська музика. ХХ-ХХІ століття». Борис Лятошинський. Антоній Баришевський (фортепіано)

18-12-2021 19:00

18.12.2021

Онлайн концерт: «КИЇВСЬКА МУЗИКА. ХХ-ХХІ СТОЛІТТЯ». 

АНТОНІЙ БАРИШЕВСЬКИЙ (фортепіано)

18 грудня піаніст Антоній Баришевський представить перший концерт із авторського проєкту «Київська музика», що досліджує музичну топографію нашого міста за останні 100 років. У рамках цього циклу почуємо твори Валентина Сильвестрова, Віталія Годзяцького, Володимира Загорцева, Святослава Луньова, Олексія Шмурака – людей, імена яких нерозривно пов’язані з Києвом.

Відкриє цикл музика Бориса Лятошинського – одного з основоположників модернізму в українській музиці. Саме Лятошинський дав поштовх до появи нової композиторської школи. Його учні сформують у 1960-х групу «Київський аванґард», тож знаково, що цей проєкт розпочнеться саме з його музики. 

Програма об’єднає твори 1920-х років – Траурну прелюдію, експресіоністичний цикл Відображення та п’єси, написані в 1940-ві в евакуації – Прелюдії ор. 38, ор. 44 та масштабний Український квінтет, в якому, зокрема, розробляється матеріал ранньої Траурної прелюдії.

У наступних концертах циклу прозвучить авангардна музика Володимира Загорцева, Віталія Годзяцького, постмодернізм Валентина Сильвестрова, ретроспектива творчих пошуків Святослава Луньова та прем’єрне київське виконання твору Олексія Шмурака.

Участь беруть:

Моцарт-квартет –

ОЛЬГА ШЕЛЕШКОВА (скрипка),

ПАВЛО ХМАРА (скрипка),

АНДРІЙ МАКІЙ (альт),

СЕРГІЙ КАЗАКОВ (віолончель)

Програма:

Траурна прелюдія,

Прелюдія, тв. 38 № 1,

Відображення, тв. 16,

П’ять прелюдій, тв. 44

Український квінтет, тв. 42

Під час концерту відбудеться онлайн трансляція наживо.

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 18 грудня. 

Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Ticket prices: 50 UAH - 50 UAH

Upcoming events