Вадим Борисов

Вадим Борисов

Концертмейстер оркестру

Вадим Борисов - скрипаль, концертмейстер симфонічного оркестру Національної філармонії України та помічник диригента Київського камерного оркестру, багато років знаходиться у центрі музичного життя столиці. Любителям класичної музики він відомий не тільки, як перша скрипка філармонійних оркестрів, але і, як соліст і, як організатор та учасник концертів камерної музики. Разом з колегами з симфонічного оркестру Національної філармонії України організував і провів благодійний цикл з десяти концертів камерної музики «Музичні вечори в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії»,серію концертів «Варіації на тему ансамблю» у Національній філармонії України та цикл «Музичні подорожі- час, простір, долі…» у Концертному залі Будинку Архітектора.

Вадим Борисов регулярно запрошується для участі у концертах міжнародних оркестрів. Зокрема є постійним учасником концертів оркестру «Tekfen Philharmoniс», а також переможцем міжнародного проекту «YouTube Symphony Orchestra». Гастролював у більш ніж 20ти країнах світу.

Педагогічна діяльність Вадима Борисова продовжується протягом 25 років. Веде клас скрипки у КССМШ ім.Лисенка та клас струнного квартету у НМАУ ім.Чайковського.

Найближчі події