Олександр Рудько

Олександр Рудько

Народився у 1986 році. Закінчив Національну музичну академію України імені П.І. Чайковського та Київський національний університет культури і мистецтв по класу вокалу (педагоги - С.С. Скубак та С.М. Пікульський). Художньому слову навчався у Героя України, народного артиста України А.Н. Паламаренка.

Нині Олександр Рудько - артист Національної філармонії України та Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

У репертуарі має вокальні твори (народні пісні, романси, арії з опер), поезію і прозу українських та зарубіжних авторів (Т. Шевченко, В. Симоненко, М. Рильський, М. Семенко, О. Пушкін, М. Лермонтов, П. Верлен, П. Коельо та багато інших). Брав участь у заходах (зокрема, урядових) на провідних сценічних майданчиках країни.

rudko-v roli-1.jpg   rudko-v roli-3.jpg

Наприкінці 2016 року він виступив як один з авторів і виконавець головної ролі у виставі-концерті Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва "Я - Романтика", присвяченому добі Розстріляного Відродження.

Найближчі події