Олена Захаревич

Олена Захаревич

У представників знаку Зодіаку Тілець живе дух Венери – покровительки мистецтв. Олена Захаревич народилася у травні. З дитинства і дотепер живе у ній любов до театру, музики, літератури… «Глядач захоплюється не нами - він закохується у тих, кого ми створюємо на сцені, на екрані, або перед мікрофоном», - переконана заслужена артистка України.

Олена Захаревич спробувала себе у різних професіях. Працювала актрисою, диктором Українського телебачення, режисером телебачення і радіо, ведучою інформаційних програм. До речі, працюючи саме на радіо, отримала почесне звання заслуженої артистки України. Радіослухачі добре пам’ятають її голос, який звучав у програмах «Слово», «Від суботи до суботи», «А ми до вас в ранковий час», «Обрії», «Світ поезії». Життя вносить свої корективи, а може, доля…. У травні 2014 року за конкурсом була зарахована до штату Національної філармонії України артисткою розмовного жанру. Відтоді у творчому доробку - твори Ліни Костенко, Михайла Коцюбинського, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Ірен Роздобудько, Костянтина Паустовського, Анатолія Сафронова, Ганса Христіана Андерсена, інших авторів. Лунає її слово і як ведучої концертів зі сцени Колонного залу імені М.В. Лисенка Національної філармонії, Будинку актора та Київського будинку вчених.

«Актори – народ віруючий», - стверджує артистка. А віра допомагає жити і сприймати життя, як Богом дане – з радощами і печалями. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
У виконанні Олени Захаревич послухайте уривок з новели Івана Франка "Сойчене крило":
   
audio.png


Найближчі події