Квартет гітаристів "КИЇВ"

Квартет гітаристів "КИЇВ"

Квартет гітаристів
Квартет гітаристів "КИЇВ"
Квартет гітаристів "КИЇВ"Квартет гітаристів створений у 1992 році талановитим артистом Володимиром Шаруєвим.

Висока культура, віртуозність, широкий творчий діапазон характеризують Володимира Шаруєва як зрілого музиканта, досвідченого концертного виконавця, мистецтво якого приваблює багатьох шанувальників гітари України та за її межами.

Володимир Шаруєв - лауреат Українського конкурсу виконавців на народних інструментах, заслужений артист України, вів клас гітари в Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського.

До складу квартету гітаристів Володимир Шаруєв залучив своїх учнів-творчих однодумців, випускників Національної музичної академії: Руслана Черемних - дипломанта Українського конкурсу, Олега Григоровича та лавреатку міжнародних конкурсів Марію Шаруєву.

В репертуарі квартету - класична і популярна сучасна музика, оригінальні твори для гітари (Гендель, Моцарт, Бетховен, Вівальді, Мусоргський, Чайковський, Родріго, Кардосо, Брауер, Скорик, Шамо, Віленський, Теодоракіс, Соколовський та інші).

Концерти квартету "Київ" з успіхом проходять у містах України, далекому та близькому зарубіжжі. Квартет "Київ"- лавреат фестивалю "Гітара світу-98" (Франція).

Всесвітньо відомий аргентинський гітарист і композитор Хорхе Кардосо був захоплений артистизмом українських музикантів і подарував їм декілька своїх творів, які  вперше в Україні виконав квартет.


Квартет гітаристів "Київ" на youtube:
Х. Хіменес - "На балу у Луїса Алонсо"
Найближчі події