Вокальне тріо "Козачка"

Вокальне тріо "Козачка"

Тріо «КОЗАЧКА» організоване у 2006 році. У складі тріо – лауреати всеукраїнських фестивалів і конкурсів ТЕТЯНА ШКОЛЬНА (керівник), ІННА КАРЗАНОВА та АНАСТАСІЯ ЄРМАКОВА.

У репертуарі ансамблю – фольклорні і народні пісні, пісні календарного циклу (веснянки, гаївки, купальські, обжинкові, весільні, колядки і щедрівки), ліричні, козацькі, думи, жартівливі та авторські пісні, пісні сучасних композиторів. Фольклорний матеріал артистки збирають у фольклорних експедиціях, кращий включаючи до свого репертуару.
Тріо «Козачка» тісно співпрацює з ансамблями «Веселі музики», «Дивограй».

Тетяна Школьна народилася в 1977 році у м. Вишгороді на Київщині. У 2000 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «соліст-вокаліст, керівник фольклорного ансамблю», у 2007 році – аспірантуру. Вона – лауреат міжнародних фестивалів у Росії, Польщі, Словаччині, Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців «Перлини сезону», перший стипендіат премії імені А. Солов’яненка. З 1996 року викладає вокал у ансамблі народної музики «Первоцвіт» Київського Палацу дітей та юнацтва.
З 2000 року – солістка Національної філармонії України. Здійснила записи у фонд Українського радіо, записала компакт-диск народних пісень. Підготувала сольні програми з ансамблями «Рідні наспіви», «Веселі музики», Національним академічним оркестром народних інструментів України, Академічним оркестром народної і популярної музики Національної радіокомпанії України. Репертуар Т. Школьної складають переважно унікальні українські народні пісні, записані у численних фольклорних експедиціях у Чернігівській, Черкаській і Київській областях. Також до репертуару входять твори сучасних композиторів І. Кириліної, О. Спаринського, А. Гаврилець, А. Мігай, Л. Горової.
Інна Карзанова народилася в 1975 році у с. Пологи на Сумщині. У 1990-1992 рр. навчалася в студії Національного українського народного хору імені Г.Г.Верьовки (клас Н.Цюпи). У 1997 році закінчила факультет музичного виконавства (спеціалізація «виконавець українських народних пісень») Київського національного університету культури і мистецтв (клас Н.Цюпи).
Лауреат міжнародних і національних конкурсів та фестивалів: ІІ Міжнародного фестивалю фольклору (1990, Київ), «Нові імена України»,«Боромля», «Надія».
З 1997 року – солістка Національної філармонії України, з 2006 року працює у складі тріо солісток «Козачка». У репертуарі - українські народні пісні, балади, авторські пісні. Співпрацює з ансамблями «Веселі музики», «Дивограй».
Анастасія Єрмакова закінчила Київський національний університет культури і мистецтв (кафедра фольклористики) і Київський національний університет імені Т.Шевченка (факультет філології).
KOZACHKA-2015-3.jpg

Відео-матеріали:


Найближчі події