Онлайн концерт: Моцарт, Вебер. Симфонічний оркестр НФУ
Онлайн концерт: Моцарт, Вебер. Симфонічний оркестр НФУ

12-02-2021 19:00

12 лютого академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України під орудою Сергія Голубничого представить музику Вольфганга Амадея Моцарта та Карла Марії фон Вебера.

Відомо, що Моцарт і, творець німецької романтичної опери, Вебер були родичами. Саме із сестрою Вебера, Констанцією, Моцарт мав щасливий шлюб. Але не лише це їх поєднувало.

Цього вечора солістом виступить фаготист Олександр Саєнко, який у супроводі оркестру виконає «Угорське Andante і rondo» Карла Марії фон Вебера. Твір має цікаву історію створення, який 1809-го композитор написав його для альта. Але 1811-го він познайомився із фаготистом-віртуозом, артистом мюнхенської придворної капели, учнем – улюбленого фаготиста Моцарта – Георга Венцеля Ріттера, Георгом Фрідріхом Брандтом. Вебер створив для нього концерт із оркестром, але 1813-го також для цього музиканта переробив й власне «Угорське Andante і rondo», яке вважають другим концертом для фагота. У цих творах Вебер тримається класичних традицій, але й романтичні риси тут теж можна почути.

Своєрідним обрамленням у програмі цього вечора стануть популярні твори, створені в останні роки життя обох композиторів – увертюра до опери «Оберон» Карла Марії фон Вебера та Симфонія «Юпітер» Вольфганга Амадея Моцарта.

Програма:

К. М. Вебер. Увертюра до опери «Оберон»

К. М. Вебер. Угорське Andante і rondo для фагота з оркестром до мажор, тв. 35

В. А. Моцарт. Симфонія № 41 («Юпітер») до мажор, КV 551

Насолоджуйтесь вишуканою класикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 12 лютого 2021. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції.

2. Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

3. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

4. Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

5. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати зліва трикутник Play для відтворення трансляції.

6. Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть, будь ласка, у службу підтримки – чат Контрамарки, який можна знайти на екрані поруч із плеєром відтворення.

Вартість квитків: 50 грн - 50 грн

Найближчі події