Онлайн концерт: Київський квартет саксофоністів
Онлайн концерт: Київський квартет саксофоністів

14-02-2021 19:00

14 лютого у день Святого Валентина знаний Київський квартет саксофоністів представить програму «Заплющ очі і слухай». Саме так називається одна з композицій, яку можна буде почути цього вечора. У виконанні неперевершеного квартету та за участю талановитих солістів – співачка Олеся Матей, флейтистка Богдана Стельмашенко, саксофоніст Кента Ігараші, перкусіоніст Сергій Хмельов, піаністки Віолетта Таран та Марія Віхляєва – прозвучать безсмертні хіти Астора П’яццолли.

Існує чимало легенд про Святого Валентина. Його вважають покровителем усіх закоханих. Одна з них про те, що єпископ таємно вінчав солдат з їхніми коханими жінками під час введення імператором Клавдієм II заборони на одруження військових. За цю діяльність єпископ був неодноразово ув’язнений, а відтак – страчений. Інша легенда розповідає про те, що одного разу, прогулюючись, Святий Валентин побачив двох молодих людей, які сварилися. Єпископ підійшов до них та подарував троянду, попросивши, щоб вони вдвох потримали її: торкнувшись квітки, молоді люди відразу помирилися.

Подаруйте коханим музику Великого Астора!

Програма:

П О Р Т Р Е Т А С Т О Р А, аранжування Ю. Василевича

Misteriosa vida (Таємниче життя)

Yo canto un tango (Я співаю танго)

Recuerdo New-York (Я пам’ятаю Нью-Йорк)

Oblivion (Забуття)

Villequita (Вілекіта)

Mi exaltacion (Моє натхнення)

Bialongo (Бялонго)

Milonga Picaresque (Лукава мілонга)

Knife Fight (Бій на ножах)

Tangata для двох фортепіано

Clouse Your Eyes And Listen (Заплющ очі і слухай)

Libertango (Танго свободи)

Із циклу концертів «Пори року в Буенос-Айресі»:

Invierno Porteño (Зима в Буенос-Айресі)

Otoño Porteño (Осінь в Буенос-Айресі)

Танго-етюд № 3

Grand Tango (Велике танго)

Milonga del Angel (Мілонга Янгола)

Танго «Escualo» (Акула)

Фінал (Tango Apasionado) із сюїти «Нічний рожевий танцівник»

Adios Nonino (Прощавай, Ноніно)

Ave Maria

Концерт веде ОЛЕКСАНДР РУДЬКО

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 14 лютого 2021. Початок о 19:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

Оплатити доступ до онлайн трансляції.

Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки:

help@mticket.com.ua

.

Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.

Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть, будь ласка, у службу підтримки – чат Контрамарки, який можна знайти на екрані поруч із плеєром відтворення або зверніться у приватному повідомленні на сторінці фейсбук @philukr (Національна філармонія України) із зазначенням електронної адреси, на яку Ви отримували квиток доступу.

Вартість квитків: 50 грн - 50 грн

Найближчі події