Онлайн концерт: «Фридерик Шопен». Інеса Порошина (фортепіано)
Онлайн концерт: «Фридерик Шопен». Інеса Порошина (фортепіано)

20-06-2022 17:00

Онлайн концерт: «Фридерик Шопен». Інеса Порошина (фортепіано)

20 червня Національна філармонія України транслюватиме концерт «Фридерик Шопен» Інеси Порошиної (фортепіано) онлайн наживо із Колонного залу імені Миколи Лисенка.

У музикантів є поняття «улюбленого репертуару». До нього весь час повертаєшся і не втомлюєшся перегравати, щоразу, як не дивно, відкриваючи для себе щось нове. Таким репертуаром для української піаністки Інеси Порошиної є музика Фридерика Шопена. У сфері професійного інтересу артистки – широке поле західноєвропейської класики (Моцарт, Бетховен, Гріг, Дворжак). Але саме твори Шопена посідають у її програмах особливе й виняткове місце. Музику польського митця Інеса Порошина з успіхом виконувала на багатьох концертних майданчиках України та Західної Європи, зокрема, на батьківщині Шопена у Желязовій Волі, а також у місті Вальдемосса на Майорці (Іспанія), де проходить відомий фестиваль на честь композитора. Стиль Шопена заворожує «пристрасною меланхолією», як влучно сказала американська письменниця й есеїстка Сьюзен Зонтаґ. Його фортепіанні мініатюри – прелюдії, вальси, мазурки, ноктюрни – окремі світи, які щоразу випромінюють меланхолійне світло і створюють відчуття домашнього затишку.

Фридерик Шопен

Програма:

12 прелюдій, тв. 28;

5 мазурок: сі-бемоль мажор, тв. 17 № 1, мі мінор, тв. 17 № 2, соль мінор, тв. 30 № 1, сі мінор, тв. 30 № 2, до-дієз мінор, тв. 41 № 4

5 ноктюрнів: фа-дієз мажор, тв. 15 № 2, мі-бемоль мажор, тв. 9 № 2

соль мінор, тв. 37 № 1, фа мінор, тв. 55 № 1, до-дієз мінор, op. posth.

5 вальсів: мі мінор, тв. рosth., ля мінор, тв. 34 № 2, фа мажор, тв. 34 № 3

до-дієз мінор, тв. 64 № 2, Великий блискучий вальс мі-бемоль мажор, тв. 18

Насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту із Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 20 червня. Початок о 17:00.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

1. Оплатити доступ до онлайн трансляції та отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.

2. Якщо ви не отримали лист із персональним лінком, перевірте папку «Спам». У разі неотримання листа, напишіть повідомлення на адресу технічної підтримки: help@mticket.com.ua.

3. Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати ліворуч трикутник Play для відтворення трансляції.

4. Якщо трансляція взагалі не відтворюється на платформі, напишіть одразу повідомлення на електронну пошту підтримки трансляції філармонії – helpstream.nfu@gmail.com, вказавши електронну адресу, на яку Ви отримали квиток доступу до онлайн трансляції концерту.

Вартість квитків: 100 грн - 100 грн

Найближчі події